Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Grzegorz Białecki | 2017-01-10 14:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Czarek Białecki walczył w Budapeszcie

Olsztyn24
Czarek Białecki na turnieju w Budapeszcie
W sobotę (7.01) w Budapeszcie odbyły się kolejne zawody Puchar Świata Juniorów w szabli. Na starcie stanęła rekordowa liczba 166 zawodników z 4 kontynentów. W tym doborowym gronie znalazł się Cezary Białecki mieszkaniec Barczewa, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Poziom turnieju, jak przystało na Puchar Świata, był bardzo wysoki. Walki grupowe, które tradycyjnie rozpoczynają zmagania szablistów, Czarek rozpoczął dobrze. Na pięć stoczonych walk wygrał trzy, co dało mu bezpośredni awans do fazy pucharowej.

Na tym poziomie zmagań walki były bardzo wyrównane i dlatego reprezentant Węgier okazał się lepszy od Czarka, wygrywając 15:9. Po tej porażce Czarek zakończył turniej na 72. miejscu.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl