Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-01-11 19:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Ekonomik wysoko w rankingu Perspektyw

Olsztyn24
Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie
Wczoraj (10.01) zostały ogłoszone wyniki 19. rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Powody do zadowolenia mają nauczyciele i uczniowie olsztyńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych, który zajął I miejsce w kategorii techników w województwie warmińsko-mazurskim. Olsztyńskiemu „Ekonomikowi” przyznano też tytuł „Złotej szkoły 2017”.

W rankingu są wzięte pod uwagę wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki wszystkich egzaminów zawodowych. W przypadku rankingu techników obowiązują cztery kryteria:

» sukcesy w olimpiadach - 20%,
» matura-przedmioty obowiązkowe - 20 %,
» matura-przedmioty zawodowe - 30 %,
» wyniki egzaminów zawodowych - 30 %.
R E K L A M A
banner
- Zajęcie pierwszego miejsca w województwie w kategorii najlepsze technikum, jest powodem do dumy - napisała do nas Beata Terlecka, nauczyciel-bibliotekarz z ZSE w Olsztynie. - Chcielibyśmy się tym sukcesem pochwalić nie tylko na stronie internetowej szkoły, ale również w lokalnych mediach.

W rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy wzięło udział 500 najlepszych liceów i 300 najlepszych techników w Polsce. W klasyfikacji ogólnopolskiej Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie uplasował się na 49. miejscu.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl