Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2017-01-20 12:11 | Rozmiar tekstu: A A A

O Cittaslow w Biskupcu

Olsztyn24
Spotkanie przedstawicieli miast zrzeszonych w sieć Cittaslow w Biskupcu | Więcej zdjęć »
W Rukławkach w gminie Biskupiec w czwartek (19.01) odbyło się połączone posiedzenie Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia „Polskie Miasta Cittaslow” oraz Zebrania Członków Polskiej Sieci Miast Cittaslow. Przedstawiciele miast zrzeszonych w sieci Cittaslow spotkali się z dyrektorem generalnym Cittaslow International Pier Giorgio Olivetim.

W spotkaniu uczestniczyli: dyrektor generalny Cittaslow International Pier Giorgio Oliveti, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, krajowy koordynator Artur Wrochna, prezes Stowarzyszenia Jacek Kostka oraz dyrektor Departamentu Turystyki Dorota Zalewska-Bomba. Obecni byli burmistrzowie i pełnomocnicy miast należących do sieci.

Podczas spotkania podjęto niezbędne uchwały, a także omówiono plan działań sieci na przyszły rok. Nie zabrakło sprawozdania z działalności za zeszły rok oraz omówienia spraw bieżących.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl