Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2017-02-05 17:54 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na muzyczny Orient Express Urszuli Stosio

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza w najbliższy czwartek (9.02), o godzinie 19.00 do sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena na muzyczny Orient Express Urszuli Stosio.

Urszula Stosio urodziła się w Olsztynie i tu odebrała edukację muzyczną w klasie gitary Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia. Zamiast na studia muzyczne poszła na lingwistykę na Uniwersytecie Warszawskim, po której ukończyła jeszcze Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, gdzie mieszka do dziś.

Jest gitarzystką bardzo wszechstronną. Potrafi zaprezentować mocny riff, wściekłą solówkę jak i piękny, liryczny podkład oraz plamy dźwiękowe. Używa gitar w sposób nowatorski, ciekawie stosując takie „zabawki” jak e-bow, delaye czy inne przetworzenia sygnału.
R E K L A M A
banner
Jej liczne podróże po krajach Azji i umiłowanie do muzyki wschodu zaowocowały również nauką gry na takich instrumentach jak saz, ud i cumbus, których uwielbia używać na koncertach. Niektórzy z wykonawców, którym towarzyszyła na scenie, to: Renata Przemyk, The Dolls, Karolina Skrzyńska i Karpaty Magiczne. Ma na koncie liczne nagrania z zespołem The Dolls, wzięła udział w nagraniu płyty Karpat Magicznych – „Enjoy Trees” oraz jest współautorką muzyki i ścieżek gitarowych na debiutanckiej płycie Karoliny Skrzyńskiej. Grała w zespołach Miss Understood i Orientalny Punkt G.

Bilety na koncert, w cenie 10 zł, są dostępne do kupienia na www.bilety.mok.olsztyn.pl, w Informacji Kulturalnej MOK i Galerii Rynek MOK.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.