Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-12-29 20:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Slow Life Music Festival nominowany do tytułu Wydarzenie Roku

Olsztyn24
 
Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie wydarzenie Slow Life Music Festival został zauważony przez branżowe media i nominowany plebiscycie portalu So!MUSIC. Portal w corocznym plebiscycie ocenia artystów i wydarzenia związane z polską sceną muzyczną.

Olsztyńska impreza została nominowana w kategorii Wydarzenie Roku wraz z takimi eventami jak Alterfest, Halfway Festival, Soundrive Festival czy Spring Break. W tej oraz w dziesięciu innych kategoriach można głosować na stronie internetowej portalu.

Slow Life Music Festival to rozrzucony po mieście festiwal skupiający środowisko muzyki alternatywnej i songwriterskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2016 roku, a muzycy prezentowali się nie tylko na deskach Amfiteatru im. Czesława Niemena, ale również na ulicach starówki. W Olsztynie wystąpili m.in. Fismoll, Leski, Patrick the Pan czy Further Away.
R E K L A M A
banner
Głosowanie w plebiscycie SO!MUSIC 2016 trwa do 22 stycznia 2017 roku do godz. 23:59.

Komentarze [2]
~Kola / 2017-01-01 14:00
Tak, niestety to belkot. Tak, niestety trwa koniunktura i nacisk, ze MOK jest teraz instytucja wiodaca. Tak, MOK jest instytycja wiodaca, ale dlatego, ze dziala na martwym terenie, czyli pozbawionym wielu miejsc, w ktorych kielkuje sztuka. Tak, to przyniesie dyplom za osiagi, ale nie podniesie poziomu kultury w miescie.
~kEBIZ / 2016-12-30 11:28
PERMANENTNIE TEN BEŁKOT ANGLOAMERYKAŃSKI !Nazywanie czegokolwiek po polsku jest zawstydzające ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl