Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-02-07 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

W międzynarodowym składzie o gospodarce niskoemisyjnej

Olsztyn24
Wizyta studyjna w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przedstawiciele Regionalnego Centrum Ekologicznego na Europę Środkową i Wschodnią (REC) przebywają dziś (7.02) w Olsztynie z wizytą studyjną. Celem wizyty jest wymiana informacji i doświadczeń w zakresie wdrażania gospodarki niskoemisyjnej na terenie Olsztyna i regionu Warmii i Mazur.

- To jest wizyta studyjna, która ma nam pokazać, w jakim miejscu jesteśmy, realizując plan gospodarki niskoemisyjnej, i podpowiedzieć, jakie nieznane nam do tej pory technologie moglibyśmy jeszcze wykorzystać. Liczymy na to, że dowiemy się wielu ciekawych rzeczy - powiedział nam Karol Więckowski, pełnomocnik prezydenta Olsztyna ds. gospodarki i infrastruktury elektroenergetycznej.

W zorganizowanym w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym spotkaniu z gośćmi uczestniczyli głównie pracownicy Urzędu Miasta Olsztyna z prezydentem Piotrem Grzymowiczem na czele, oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. W międzynarodowym składzie grupy gości dominowali Japończycy. I właśnie Japończycy: Masahiro Suzuki, Nobohide Nakagawa oraz Takashi Shmakawa opowiadali o tym, z czym przyjechali do Olsztyna. Z prezentacjami ze strony gospodarzy wizyty wystąpili natomiast Karol Więckowski, Konrad Nowak (prezes MPEC) oraz Piotr Burczyk (Urząd Marszałkowski).
R E K L A M A
banner
Druga cześć wizyty odbywała się w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, gdzie goście zwiedzali ciepłownię Kortowo.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
P L I K   M P 3
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wizyta studyjna dot. gospodarki niskoemisyjnej w Olsztynie

»

07-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl