Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-02-08 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A
BWA ogłasza konkurs O Medal Prezydenta

Ruszył nabór prac do X Olsztyńskiego Biennale Sztuki

Olsztyn24
Medal Prezydenta

Biuro Wystaw Artystycznych Galeria Sztuki w Olsztynie ogłasza konkurs do X Olsztyńskiego Biennale Sztuki. O Medal Prezydenta Olsztyna walczyć mogą artyści, którzy mieszkają i tworzą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Na konkurs można dostarczyć maksymalnie 3 prace w każdej z kategorii: malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, rzeźba i ceramika, tkanina artystyczna, projektowanie graficzne i wzornictwo przemysłowe, techniki multimedialne/instalacje/obiekty, fotografia), które powstały w ostatnich dwóch latach (2016 – 2017). Na zgłoszenia i prace BWA czeka do 9 października 2017 r.

W konkursie przewidziane są następujące nagrody:
R E K L A M A
banner
» Grand Prix – Medal Prezydenta - 5 000 zł,
» I Nagroda - 4 000 zł,
» II Nagroda - 3 000 zł,
» III Nagroda - 2 000 zł.

Przewidziane są również 3 wyróżnienia po 1 000 zł.

Podstawowym zadaniem Biennale jest aktywizacja środowiska artystycznego Olsztyna i regionu, konfrontacja postaw twórczych, a także zaprezentowanie publiczności olsztyńskiej stanu rodzimej plastyki. Biennale jest ważnym przeglądem pokazującym kondycję olsztyńskiej sztuki. Różnorodność mediów sprawia, że wystawa pokonkursowa jest również ciekawą prezentacją współcześnie stosowanych przez artystów technik. Konkursowa forma przeglądu gwarantuje uzyskanie prac o wysokich walorach artystycznych reprezentujących najciekawsze zjawiska w twórczości środowiska artystycznego regionu.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu, do pobrania wraz z kartą zgłoszeniową na: http://bit.ly/2kUrSbE

Sekretariat konkursu:
Olga Orzeł-Kopeć
tel. (89) 522 27 09
biennale@bwa.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl