Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2017-02-09 16:15 | Rozmiar tekstu: A A A
Na Mistrzostwach Polski Juniorów w szabli

Dobry występ Czarka Białeckiego

Olsztyn24
Czarek Białecki na turnieju w Warszawie
W dniach 4-5 lutego w Warszawie obyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli. W tym turnieju wystąpił Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Tradycyjnie turniej rozpoczął się od walk indywidualnych, w których Czarek zanotował bardzo dobry wynik. Na 12 walk wygrał 11, co dało mu pewny awans do fazy pucharowej i wolny los w pierwszej walce pucharowej.
Pierwszym przeciwnikiem Czarka w fazie pucharowej był zawodnik z Sosnowca, którego Czarek pokonał 15:3. Następnym przeciwnikiem był zawodnik z Warszawy. Tu walka była bardziej wyrównana, ale Czarek wygrał 15:11.

O wejście do strefy medalowej przeciwnikiem Czarka był zawodnik z Białegostoku. Niestety, Czarek uległ mu 15:8 i zajął ostatecznie 5. miejsce. Czarek nie zdobył medalu, ale w tej kategorii ma jeszcze 2 lata startów. I co najważniejsze - po tym turnieju Czarek został powołany do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata Juniorów.
R E K L A M A
banner
W drugim dniu turnieju rozegrano walki drużynowe. Tutaj Czarek również walczył bardzo dobrze. Wygrał wszystkie swoje walki, a było ich 9. Jednak jego koledzy z drużyny nie mieli dobrego dnia. Ostatecznie drużyna Czarka wywalczyła 6. miejsce.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl