Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Elżbieta Sochacka-Popik | 2017-02-10 18:09 | Rozmiar tekstu: A A A

List od Królowej Elżbiety II

Olsztyn24
Uczniowie SP 15 z listem do królowej Elżbiety II
W połowie listopada uczniowie klasy 6c Szkoły Podstawowej nr 15 w Olsztynie (grupa Aleksandry Załęskiej) na lekcji języka angielskiego napisali list do Królowej Wielkiej Brytanii – Elżbiety II. List nie był długi, ale w całości napisany w języku angielskim.

Na odpowiedź uczniowie czekali dwa i pół miesiąca. Niesamowita radość ogarnęła ich 6 lutego, gdy otrzymali przesyłkę prosto z królewskiej rezydencji. List w imieniu Królowej Elżbiety II odpisała jej dama dworu - Philippa de Pars: „Królowa życzyła sobie, bym bardzo podziękowała Wam za list i miłą wiadomość, którą wysłaliście z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Bezpośrednio po roku wyjątkowych obchodów urodzin obojga - Jej Wysokości i Księcia Edynburga, Królowa jest ogromnie wdzięczna za waszą życzliwość, którą wyraziliście pisząc życzenia i ma nadzieję, że Wy również mieliście szczęśliwe święta Bożego Narodzenia i spokojny Nowy Rok.”

Do listu dołączono również dwa foldery dotyczące pracy królowej i zwierząt żyjących w pałacu.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl