Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2017-02-21 21:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Paprochy muzycznie w sobotę w MOK

Olsztyn24
 
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza w sobotę (25.02), o godzinie 19.00, do sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena na koncert zespołu Paprochy.

Synonimy słowa „paprochy”: brud, kurz, okruszyny, proch, pyłek, zanieczyszczenia… albo – jak w tym przypadku – „szeroko pojęty rock odzwierzęcy z elementami tęsknoty za rozumem”. Tak swoją twórczość brawurowo klasyfikują członkowie olsztyńskiego zespołu, czyli: Piotr Paprochowski vel Prusiak „Pudel Ludojad” – śpiew; Przemek Mrozowski – saksofon, klarnet; Czarek „Ozos” Ozga – gitara, Szymon Grzędziński – bas, kontrabas i Wojtek Zamaro – perkusja.

Daj się zaskoczyć inteligentnymi, poetyckimi tekstami i brawurowym, zachrypniętym wokalem.
R E K L A M A
banner
Bilety, w cenie 15 zł, są dostępne do kupienia na www.bilety.mok.olsztyn.pl, w Galerii Rynek MOK i Informacji Kulturalnej MOK.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.