Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-02-15 20:51 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na kulturalny koniec tygodnia. Przed nami pierwsze starcie z nowej edycji Fest Muzy, oratorium warsztaty i Salonik Muzyczny.

Fest Muza 2017 – pierwsze starcie


W czwartek (16.02) w sali kameralnej pod amfiteatrem odbędą się pierwsze eliminacje w tegorocznym Konkursie Młodych Zespołów Fest Muza. W narożnikach grupy Night Trippers i Guzik. Po koncertach spotkanie z Damianem Lange, wokalistą zespołów Transsexdisco i Romantycy Lekkich Obyczajów. Start o godz. 19.00.
R E K L A M A
banner
Oratorium w Galerii Rynek

W piątek (17.02) o godzinie 18.00 odbędzie się oratorium Konrada Góry i Wojtka Bajdy na podstawie poematu „Nie”. 1137 dystychów dla uczczenia ofiar katastrofy w Bangladeszu z 2013 roku.

Realizacja dźwięku od kuchni

Interpretacja piosenek? A może studio, plener czy menedżment? Proszę bardzo! Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie kontynuuje warsztaty w programie Akademia Dźwięku. Kolejne już 18-19 lutego. Audiofile i melomani z całego miasta – kierujcie się do sali kameralnej pod amfiteatrem. Wstęp wolny (zapisy: organizator@mok.olsztyn.pl).

Zajęcia z projektowania 3D

Samodzielny druk w trzech wymiarach ma przyszłość. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przeniesie w nią podczas zajęć. W soboty 18 i 25 lutego w godz. 11:00-15:00 w Kamienicy Naujacka przy ul Dąbrowszczaków 3 odbędą się zajęcia z projektowania brył 3D, które poprowadzi Konrad Stępień.

Opłata: 30 zł (zapisy: 89 522 13 70, zapisy@mok.olsztyn.pl). Uczestnicy pracować będą na własnych laptopach.

Salonik Muzyczny z „7” w tle

Utwory związane z cyfrą 7 w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia będzie można usłyszeć podczas 77. Saloniku Muzycznego, który rozpocznie się o godz. 17.00 w niedzielę (19.02) w Kamienicy Naujacka. Gospodarz wieczoru: Jarosław Ciecierski. Gość specjalny: Stefan Połom.

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl