Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Halina Ławczyńska | 2017-02-23 23:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Studium Kopii Znanych Mistrzów w Galerii Sowa

Olsztyn24
Wernisaż wystawy „Studium Kopii Znanych Mistrzów” w Galerii Sowa (fot. H. Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Pracująca pod kierunkiem prof. Tadeusza Brzeskiego malarska Grupa TO MY, działająca przy Warmińsko-Mazurskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, zorganizowała kolejną wystawę swoich prac. Tym razem seniorzy - artyści prezentują swoje dokonania inspirowane dziełami znanych mistrzów pędzla.

Wernisaż wystawy zatytułowanej „Studium Kopii Znanych Mistrzów” odbył się dzisiejszego (23.02) wieczoru w Galerii Sowa. Na wystawie prezentowane są prace: Marii Bendkowskiej, Izabeli Chomickiej, Anny Jabłońskiej, Ireny Jareckiej, Beaty Krysztofiak, Jadwigi Pleśniar, Danuty Szabran-Sobol, Antoniny Szulc, Mariana Tyszkiewicza, Janiny Zalewskiej i Ewy Mikołowskiej.

Wernisaż w Sowie był okazją również do towarzyskiego spotkania słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a że odbywał się w tłusty czwartek nie mogło zabraknąć słodkości, z pączkami w roli głównej.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Bozsan / 2017-02-24 14:13
Piękna wystawa. Każdy znajdzie ten jeden obraz, który go zachwyci. Dziękuję za piękne fotografie i za to, że tak szybko są na www.olsztyn24.com
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl