Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-03-06 21:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Kulturalny tydzień w MOK

Olsztyn24
 
W Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie ruszył kolejny tydzień wydarzeń kulturalnych. Przed nami prelekcja, spotkania literackie, wystawa i wspólne świętowanie Dnia Kobiet w szczytnym celu.

» „Jak to się pisze, że jest napisane?”

Literacki projekt Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie – „Papierówka” – z literacką wiwisekcją. We wtorek (7.03) w Spichlerzu przy ul. Piastowskiej 13 odbędzie się wyjątkowe spotkanie. W ogniu pytań o strategie twórcze – Włodzimierz Kowalewski. Początek o godz. 18.00.
R E K L A M A
banner
» Święto Kobiet w Spichlerzu

Portrety fotograficzne, stylizowanie paznokci, lekcja migania, wernisaż i poczęstunek. To i więcej wypełni program Święta Kobiet z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących. Dwugodzinna impreza rozpocznie się w środę (8.03) o godz. 16.30 w Spichlerzu przy ul. Piastowskiej 13.

Bilety w cenie 5 zł do kupienia w Informacji Kulturalnej przy ul. Dąbrowszczaków 3.

» Prelekcja Józefa Zyska

Z cyklu Czwartki Wileńskie w czwartek (9.03) w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 odbędzie się prelekcja Józefa Zyska, prezesa Związku Piłsudczyków RP w Lidzbarku Warmińskim. Wykład pt. „Problemy marsz. Józefa Piłsudskiego w sprawowaniu funkcji państwowych (1922-1935)” rozpocznie się o godz. 17.00.

» Olsztyńskie Obserwatorium Kultury: spotkanie z Joanną Mueller i Sylwią Głuszak

W czwartek również (9.03), o godz. 18.00) w staromiejskiej Galerii Rynek porozmawiamy o „Warkoczami” – tematycznej antologii współczesnej poezji - spotkanie z Joanną Mueller i Sylwią Głuszak.

» Wernisaż wystawy „Koegzystencja”

III Terytorium Sztuki to projekt przygotowany przez Instytut Sztuk Pięknych UWM oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. W marcu odbędą się dwa wernisaże. Pierwszy, dotyczący wystawy pt. „Koegzystencja”, w Galerii Rynek na Starym Mieście odbędzie się w piątek (10.03) o godz. 18.00. Eksponowane będą prace studentów i wykładowców z pracowni malarstwa, rysunku, malarstwa na jedwabiu i rzeźby.

» 78. Salonik Muzyczny

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków zapraszają na 78. Salonik Muzyczny – koncert zatytułowany „Pomuzykujmy a przyjdzie wiosna”. Występy rozpoczną się o godz. 17.00, w niedzielę (12.03) w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl