Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-03-11 15:05 | Rozmiar tekstu: A A A
III Terytorium Sztuki UWM

W MOK otwarto wystawę „Koegzystencja”

Olsztyn24
Wystawę można oglądać w Galerii Rynek MOK
W Galerii Rynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto wczoraj (10.03) wystawę zbiorową „Koegzystencja” prezentującą dokonania artystyczne społeczności Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Na wystawie zorganizowanej przez MOK i ISP WS UWM w ramach projektu III Terytorium Sztuki UWM można obejrzeć prace zarówno studentów, jak i wykładowców z pracowni malarstwa, rysunku, malarstwa na jedwabiu i rzeźby. Ideą ekspozycji jest zaistnienie obok siebie profesjonalnych twórców i ich uczniów, którzy w niedługim czasie mogą stać się dla nich partnerami na polu sztuki.

Prace prezentują: Marzena Huculak, Dominika Dreźniak, Renata Ziemnicka-Prabucka, Piotr Rabczan, Joanna Bentkowska-Hlebowicz, Andrzej Popiel, Marek Szczęsny, Monika Micigolska, Filipidi Magkiosi, Joanna Aikaterini, Zygmunt Droński, Tomasz Kardacz, Izydor Borys, Dominika Krasucka, Izabella Janiszewska-Obarek, Angelika Saniewska-Obarek, Miłosz Piotrowski, Marcin Piotrowicz, Wioletta Jaskólska i Ewa Niewolska-Ozga.
R E K L A M A
banner
Wystawa będzie czynna przez trzy tygodnie.

F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy zbiorowej „Koegzystencja”

10-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl