Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/UM | 2017-03-21 12:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Zajęcia humanistyczne w „Budowlance”

Olsztyn24
Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
Rodzina, społeczeństwo - m.in. te zjawiska od 2018 roku analizować będą uczniowie olsztyńskiej „Budowlanki”. Wszystko to w przystępnej filmowej formie.

„Rodzina, społeczeństwo i problemy jednostki w ujęciu filmowym” to tytuł innowacji pedagogicznej, która od 2018 roku będzie wdrażana w Zespole Szkół Budowlanych.

- Nowy program adresowany będzie do jednej z klas drugich technikum - tłumaczy dyrektor szkoły Anida Samoraj. - Chcemy zwrócić uwagę uczniów na istotne zjawiska społeczne i kulturowe wykorzystując do tego ich zainteresowania. W tym przypadku jest to film.
R E K L A M A
banner
Na bazie produkcji filmowych kina polskiego i światowego uczniowie omawiać będą relacje jednostki z otoczeniem oraz wpływ środowiska na kształtowanie postaw i poglądów. Program będzie realizowany w formie dwóch dodatkowych godzin zajęć obowiązkowych tygodniowo.

Cykl potrwa trzy semestry. Forma zajęć będzie zróżnicowana. Zaplanowano projekcje filmowe, spotkania z psychologiem oraz dyskusje. Będą to również wspólne wyjścia do kina.

Projekt zakończy się w 2019 roku.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl