Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-03-22 18:40 | Rozmiar tekstu: A A A
Wspólne przedsięwzięcie olsztyńskiego starostwa i WMARR

Konferencja dla przedsiębiorców z powiatu

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olsztynie odbyła się dzisiaj (22.03) konferencja pod hasłem „Rozwój przedsiębiorczości w powiecie olsztyńskim” zorganizowana przez Powiat Olsztyński i Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Konferencja skierowana była do przedsiębiorców i osób chcących założyć działalność gospodarczą na terenie powiatu. Miała na celu przedstawienie informacji na temat warunków wsparcia przedsiębiorców ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, pożyczek udzielanych przez regionalny Fundusz Pożyczkowy przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz opcji pomocy pracodawcom świadczonych przez Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego.

Odbyły się też konsultacje dla przedsiębiorców, podczas których na pytania z zakresu ochrony środowiska, geodezji, gospodarki nieruchomościami, budownictwa odpowiadali pracownicy wydziałów Starostwa Powiatowego oraz przedstawiciele WMARR.
R E K L A M A
banner
Dzisiejsza konferencja była pierwszą tego typu. Powiat zdecydował się na jej zorganizowanie, ponieważ jest jedynym w regionie, w którym obserwuje się ciągłe powstawanie nowych firm. Szczególnie silnymi branżami są handel, budownictwo i przetwórstwo przemysłowe. Znacząca liczba osób prowadzi działalność gospodarczą o charakterze profesjonalnym, naukowym i technicznym. Organizatorom konferencji zależało, aby zarówno nowi przedsiębiorcy, jak i ci, którzy funkcjonują już jakiś czas, mieli możliwość dowiedzenia się o możliwościach wsparcia, dzięki którym mogą rozwijać swoją działalność.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl