Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-04-05 20:21 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na przedświąteczny tydzień kulturalny

Olsztyn24
 
W Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie czekają na olsztynian ciekawe wydarzenia. Przed Wielkanocą można wziąć udział m.in. w wystawie, spotkaniach autorskich i koncertach.

Czwartki Wileńskie i laudacja książki

„Między Wilnem a Olsztynem” to tytuł książki, której uroczysta laudacja odbędzie się jutro (6.04) w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3. Spotkanie z okazji 70. rocznicy przybycia Polaków z Wileńszczyzny na Warmię i Mazury rozpocznie się o godz. 17.00.
R E K L A M A
banner
Spotkanie z Jarosławem Urbańskim

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na spotkanie pn. „Społeczeństwo bez mięsa”, które odbędzie się jutro (6.04) o godz. 18.00 w staromiejskiej Galerii Rynek. Gościem będzie Jarosław Urbański. Prowadzenie: Agnieszka Szulc i Tomasz Sikora.

Wiosna w ogrodzie krok po kroku

W Informacji Kulturalnej (Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3), w piątek (7.04) odbędzie się spotkanie pn. „Nie taki ogród tajemniczy”, które poprowadzi Jarosław Wołodkiewicz. Początek o godz. 14.00.

62. OKR – eliminacje rejonowe

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski to impreza otwarta o charakterze artystyczno-edukacyjnym, skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. W sobotę (8.04) o godz. 10.00 w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 rozpoczną się olsztyńskie eliminacje rejonowe.

Malarstwo Klaudii Ka i Karoliny Jarosławskiej

„W głębi” to tytuł nowej wystawy w Galerii Rynek na Starym Mieście, organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Od soboty (8.04) będzie można oglądać tam malarstwo Klaudii Ka i Karoliny Jarosławskiej. Wernisaż rozpocznie się o godz. 17.00.

Koncert francuskiego duetu Cil’Ndyra

Pod hasłem „Lézimbär Troupe”, w sobotę (8.04) w Kamienicy Naujacka odbędzie się kolejny koncert w ramach Dni Kultury Francuskiej. Współczesne przeboje francuskie w wykonaniu duetu Cil’Ndyra. Występ rozpocznie się godz. 18.00.

Kwietniowy Eksponat Miesiąca

We wtorek (11.04) kwietnia o godz. 17.00 w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b odbędzie się kolejne spotkanie związane z prezentacją Eksponatu Miesiąca. Tym razem XIX-wieczne techniki fotograficzne zaprezentuje Janusz Białas.

Koncert Łukasza Jędrysa z zespołem

Wielkimi krokami zbliża się kolejny koncert pod szyldem Slow Life Music Festival. W środę (12.04) o godz. 19.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena wystąpi Łukasz Jędrys z zespołem. Historie o miłości, odkrywaniu świata, szukaniu sensu i nadziei.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl

Fest Muza 2017 – czwarte starcie

Grupy Szkiełko i Oko oraz Pająk w narożnikach kolejnego, czwartego już starcia eliminacyjnego w Konkursie Młodych Zespołów Fest Muza 2017. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie koncerty odbędą się w czwartek (13.04) w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena. Start o godz. 19.00.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl