Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-05-02 14:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejskie obchody Święta Flagi RP

Olsztyn24
Święto Flagi RP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Trzy biało-czerwone flagi powędrowały dziś (2.05) w południe na maszty przy Urzędzie Miasta przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego. W ten sposób rozpoczęły się miejskie obchody Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Na placu przed ratuszem zgromadziło się wielu mieszkańców miasta, wśród których byli posłowie Anna Wasilewska, Andrzej Maciejewski i Mirosław Pampuch, arcybiskup senior Edmund Piszcz, przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel, przedstawiciele służb mundurowych i miejskich instytucji, harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego i Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, młodzież szkolna.

Podczas uroczystości z przemówieniami okolicznościowymi wystąpili: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, członek zarządu województwa Marcin Kuchciński i przedstawiciel wojewody Jarosław Babalski. Z mini koncertem wystąpił też chór z Pałacu Młodzieży w Olsztynie pod dyrekcją prof. Józefa Wojtkowiaka.
R E K L A M A
banner
Na koniec każdy z uczestników uroczystości mógł poczęstować się kawałkiem ogromnego tortu w w kształcie i kolorach flagi państwowej, który przygotowała cukiernia Korona.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~wot / 2017-05-03 12:52
A ci brodacze na pierwszym planie to imigranci?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Święto Flagi RP 2017 w Olsztynie

02-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl