Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-06 19:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Tłumy na II Festiwalu Smaków Food Trucków

Olsztyn24
Na festiwalu pojawił się tłum miłośników truckowych frykasów | Więcej zdjęć »
Na Placu Dunikowskiego w centrum Olsztyna rozpoczął się dzisiaj (6.05) dwudniowy II Festiwal Smaków Food Trucków. Druga odsłona olsztyńskiej edycji festiwalu organizowanego przez gdańską spółkę MDD przyciągnęła tłumy amatorów nowoczesnej kuchni pod chmurką.

Festiwal Smaków doczekał się już dziewięciu edycji w Trójmieście, trzech w Poznaniu oraz dwóch w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Gorzowie czy Włocławku. Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego i różnorodnego jedzenia z food trucków.

W olsztyńskiej edycji imprezy bierze udział blisko dwadzieścia food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata od burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej czy też japońskiej.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy festiwalu mogą spróbować m.in. węgierskich ciastek kominkowych z nutellą, tybetańskich pierożków, meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy... swojskiego oscypka na ciepło. Na miłośników słodkości czekają też różnego rodzaju donaty i kawa oraz słodkie napoje.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Pani / 2017-05-17 15:28
Byłam i jadłam. Bardzo duże kolejki i bardzo bardzo drogo za tak naprawdę zwykle jedzenie. Np. 3 połówki śliwek (nawet nie całe) oblane czekoladą 9 zł. Hamburger na makaronie z chińskiej zupki i takim samym makaronem nakryty 25 zł. Straszne... Nigdy więcej nie pójdę i na pewno nie polecam.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
II Festiwal Smaków Food Trucków

06-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl