Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-12 20:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Mali piosenkarze z „Poziomki” po raz piąty rywalizowali w konkursie piosenki

Olsztyn24
Od lewej: Natalia Górecka i Aleksandra Kłujszo | Więcej zdjęć »
Osiemnaścioro uczęszczających do Przedszkola Publicznego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej „Poziomka” małych artystów wystąpiło w zorganizowanym przez tę placówkę oświatową już po raz piąty Konkursie Piosenki Przedszkolnej. Tegoroczny konkurs odbył się wczoraj (11.05) w jej siedzibie.

Dzieci zaprezentowały przed jury - Małgorzatą Wawruk i Kamilą Kitłowską - piosenki o różnej tematyce, m.in. o smakowitych cukierkach, zającu moczącym uszy w herbacie, mamie, tacie, babci i jak jak fajnie jest u dziadka na kanapie. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, jury orzekło, że najlepiej konkursowe piosenki zaśpiewały Aleksandra Kłujszo i Natalia Górecka (wszystkie występy uczestników konkursu zarejestrowaliśmy na filmach wideo, które wkrótce udostępnimy).

Ola i Natalka będą reprezentowały przedszkole „Poziomka” w Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Pozytywka”, organizowanym corocznie przez olsztyński Pałac Młodzieży. Poziomkowi artyści zdobywali w nim laury wielokrotnie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
V Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” (1)

11-05-2017

image galeria
V Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” (2)

11-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl