Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-05-12 20:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Mali piosenkarze z „Poziomki” po raz piąty rywalizowali w konkursie piosenki

Olsztyn24
Od lewej: Natalia Górecka i Aleksandra Kłujszo | Więcej zdjęć »
Osiemnaścioro uczęszczających do Przedszkola Publicznego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej „Poziomka” małych artystów wystąpiło w zorganizowanym przez tę placówkę oświatową już po raz piąty Konkursie Piosenki Przedszkolnej. Tegoroczny konkurs odbył się wczoraj (11.05) w jej siedzibie.

Dzieci zaprezentowały przed jury - Małgorzatą Wawruk i Kamilą Kitłowską - piosenki o różnej tematyce, m.in. o smakowitych cukierkach, zającu moczącym uszy w herbacie, mamie, tacie, babci i jak jak fajnie jest u dziadka na kanapie. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, jury orzekło, że najlepiej konkursowe piosenki zaśpiewały Aleksandra Kłujszo i Natalia Górecka (wszystkie występy uczestników konkursu zarejestrowaliśmy na filmach wideo, które wkrótce udostępnimy).

Ola i Natalka będą reprezentowały przedszkole „Poziomka” w Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Pozytywka”, organizowanym corocznie przez olsztyński Pałac Młodzieży. Poziomkowi artyści zdobywali w nim laury wielokrotnie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~wot / 2017-05-12 23:45
Z niecierpliwością czekam na film z koncertu małych piosenkarek i piosenkarzy. Lubię występy dzieci i ich roześmiane buźki.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
V Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” (1)

»

11-05-2017

image
V Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” (2)

»

11-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl