Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-05-22 18:50 | Rozmiar tekstu: A A A

W Rawie Mazowieckiej Olsztyn dojechał do podium

Olsztyn24
Wyścig w Rawie Mazowieckiej (fot. ztc.pl) | Więcej zdjęć »
Łukasz Dudko z Michelin Bloomnet Team zajął drugie miejsce podczas wyścigu ŻTC Bike Race. To kolejne w ostatnich tygodniach miejsce w czołówce dla kolarzy nowo powstałej olsztyńskiej grupy kolarskiej.

Sobotni wyścig w województwie łódzkim był już czwartym etapem tegorocznego cyklu ŻTC Bike Race Super Prestige. Olsztyńską amatorską grupę kolarstwa szosowego Michelin Bloomnet Team reprezentował tym razem jeden zawodnik, ale i tak zdołał wskoczyć na podium. Łukasz Dudko zajął ostatecznie drugie miejsce w kategorii M30, pokonując liczącą 108 kilometrów trasę w czasie 2:34:24. Był jedynym sklasyfikowanym zawodnikiem reprezentującym Warmię i Mazury.

Pierwsze miejsce zajął Krzysztof Wolski z Bonor Wolmax Ozorków (2:34:02), a trzecie Sławomir Spławski z Merx Team Wągrowiec.
R E K L A M A
banner
Kolejne etapy cyklu odbędą się 24 czerwca w Jaktorowie i 25 czerwca w Dębach Wielkich.

To kolejne już majowe podium dla zawodników Michelin Bloomnet Team. Szczególnie udany był start w wyścigu cyklu Cisowianka Road Tour Zamana Group w Janowie Lubelskim, gdzie kolarze z Olsztyna zajęli drugie i trzecie miejsce w kategorii M30. Najbliższe zawody tego cyklu już w najbliższą niedzielę w Głownie. Łukasz Dudko zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl