Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-05-23 21:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Jutro ruszają Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym

Olsztyn24
(fot. archiwum)
Od środy do piątku (24-26.05) w Olsztynie odbywać się będą XV Mistrzostwa Warmii Mazur w Ratownictwie Medycznym. Organizatorem zawodów, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym, jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie, wspólnie ze Związkiem Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ.

- Ideą organizacji Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym jest promocja ratownictwa medycznego, dobrych praktyk i bezpiecznych zachowań oraz promocja naszego pięknego regionu – mówi Marek Myszkowski, dyrektor mistrzostw. - Zawody w ratownictwie medycznym nie są jedynie rywalizacją, ale również możliwością sprawdzenia się w sytuacjach nagłych zdarzeń medycznych, jak i motywacją dla zespołów w poszerzaniu wiedzy, aby wykazać się jak najlepszymi umiejętnościami  w czasie konkurencji – dodaje.

W tegorocznych zawodach weźmie udział 18 zespołów z całego kraju, w tym 6 z naszego regionu. W trakcie zmagań drużyny będą rywalizować ze sobą w kilku konkurencjach (nocnych i dziennych), których charakter w jak najwierniejszy sposób oddawać będzie codzienną, nieprzewidywalną pracę ratowników medycznych.
R E K L A M A
banner
Oficjalne zakończenie Mistrzostw odbędzie się 26 maja o godz. 12.30 w hotelu HP Park. W trakcie zakończenia ogłoszone zostaną wyniki zawodów, najlepsze drużyny otrzymają puchary i nagrody, a najlepsza drużyna z naszego województwa otrzyma tytuł Mistrza Warmii i Mazur.

******

Harmonogram XV Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym

24 maja 2017 r.

» 17.30 – uroczyste otwarcie Mistrzostw (hotel HP Park)
» 21.00-5.00 – konkurencje nocne

25 maja 2017 r.

» 8.00-16.00 – konkurencje dzienne

26 maja 2017 r.


» 11.30 – parada karetek ulicami miasta
» 12.30 – dekoracje zwycięzców i zakończenie Mistrzostw (hotel HP Park)
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl