Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
JM | 2017-05-30 00:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Międzynarodowy Konkurs Filmowy wiedeńskiej organizacji Centropa

Olsztyn24
Gala w Budapeszcie | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie szkoły wróciły z gali finałowej w Budapeszcie z sukcesami. Specjalne wyróżnienie jury otrzymała Weronika Chworak, która przygotowała film pt. „Kochana Dociu”, pod opieką nauczycielki historii XI LO w Olsztynie, Ewy Mieszczyńskiej. Wyróżnienie otrzymali również uczniowie, którzy przygotowali dwa filmy konkursowe: „Synagoga” i „Żydzi w Olsztynie” pod opieką Joanny Mieszczyńskiej.

Międzynarodowy Konkurs Filmowy wiedeńskiej organizacji Centropa dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zgromadził ponad 200 uczniów, a na konkurs przysłano 40 filmów z Polski, Słowacji, Czech i Węgier. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 26 maja w Budapeszcie.

Uczniowie mieli okazję wziać udział w warsztatach przygotowanych przez organizatora, zwiedzić Budapeszt i uczestniczyć w gali z piękną oprawą muzyczną.
R E K L A M A
banner
Centropa - Central Europe Center for Research and Documentation jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Wiedniu, zajmującą się edukacją związaną z utrwalaniem pamięci o życiu społeczności żydowskiej w Europie Środkowej i w dawnej Galicji.

Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~Janusz / 2017-05-30 21:17
Świetna grupa! Pełna pasji i miłości do wielokulturowści! Uwielbiam was! Pozdrawiam :)
~Estera / 2017-05-30 21:16
Wspaniale moja Purple grupa!
~haljul / 2017-05-30 14:50
Super Weronika- jestem dumna z Ciebie- Halina
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl