Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-06-09 20:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Strażacy walczą o tytuł mistrza województwa w sporcie pożarniczym

Olsztyn24
Zawody na wspinalni Ośrodka Szkolenia PSP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Olsztynie rozpoczęły się dzisiaj (9.06) XVIII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w sporcie pożarniczym. Do rywalizacji o mistrzowskie tytuły przystąpiło 53. strażaków z większości komend PSP w województwie oraz ze Staży Lotniskowej w Szymanach.

Pierwszą konkurencję mistrzostw - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej - rozegrano na „wspinalni” w Ośrodku Szkolenia PSP przy ul. Porannej w Olsztynie. Najszybszy okazał się Przemysław Kierzenkowski z Komendy Powiatowej PSP w Nowym Mieście Lubawskim przed Przemysławem Żydaczkiem z KP PSP Ostróda oraz Patrykiem Grzechowiakiem z KP PSL w Nowym Mieście Lubawskim.

Przemysław Kierzenkowski potwierdził swój prymat wśród strażaków z Warmii i Mazur we wspinaniu się przy użyciu drabiny hakowej w rozegranym także dzisiaj biegu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego PSP w Olsztynie. Drugie miejsce w tym biegu, w którym wystartowało 6. najlepszych „wspinaczy” dzisiejszych zawodów, zajął Krystian Masalski z KP PSP w Bartoszycach, a trzecie Patryk Grzechowiak z KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim.
R E K L A M A
banner
Ciąg dalszy strażackich mistrzostw zaplanowano na wtorek (13.06) na stadionie AZS UWM w Olsztynie przy ul. Oczapowskiego. Tam rozegrany zostanie pożarniczy tor przeszkód oraz pożarnicze ćwiczenie bojowe. Początek zawodów o godz. 9.00. 
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Bieg o Puchar Komendanta Wojewódzkiego PSP w Olsztynie

09-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl