Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-07-10 14:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Gwiazda rapu na koncercie w Biskupcu

Olsztyn24
II Rap Koncert w Biskupcu (fot. B-c - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (7.07) w Biskupcu odbył się drugi rap koncert. Udało się pobić sukces frekwencyjny zeszłorocznej imprezy. W tym roku w amfiteatrze bawiło się ponad 1200 osób. Tak jak w zeszłym roku, gwiazdy wybierali słuchacze w czasie głosowania na Facebooku prowadzonego wcześniej przez organizatorów wydarzenia.

Na koncercie wystąpili: DJ Junskee, BMF Klika, OSA, JARO/dek, Trinitaz, Mejdż&Mekson, PM, Solar/Białas + ZUI, SB Mafijja i Paluch. Paluch to niekwestionowana gwiazda polskiego rapu, a także – co potwierdziła atmosfera biskupieckiego koncertu – świetnie prezentujący się na żywo wykonawca. Jego ósmy album studyjny „Ostatni krzyk osiedla”, którego premiera odbyła się 25 listopada 2016 roku, zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej polskiej listy sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video.

- Cieszę się widząc pełny amfiteatr dobrze bawiących się ludzi – komentował koncert burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski. – W naszej letniej ofercie wydarzeń każdy znajdzie coś dla siebie, od muzyki folk, przez disco, muzyki elektronicznej, rockowej po hip hop i rap. Już teraz zapraszam do Biskupca na 29 lipca. Wystąpią u nas Fun Factory, Boney M. i Mrozu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Olsztyniak / 2017-07-11 18:28
Brawo Biskupiec!?W olsztynskim grajdole co najwyzej mozna poogladac ukrainsko-kurpiowskie tance ludowe
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl