Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-07-23 14:05 | Rozmiar tekstu: A A A
Dni Jakubowe

Msza święta w intencji miasta i jego mieszkańców

Olsztyn24
Uroczysta msza odpustowa w intencji Olsztyna i jego mieszkańców | Więcej zdjęć »
W dzisiejszą (23.07) niedzielę w parafii św. Jakuba w Olsztynie obchodzony był doroczny odpust. Tradycyjnie z tej okazji w bazylice konkatedralnej św. Jakuba odbyła się uroczysta suma odpustowa w intencji miasta i jego mieszkańców.

- Święty Jakub Apostoł prawie od siedmiu wieków patronuje naszemu miastu, temu kościołowi i naszej parafii. Za pośrednictwem sławnego patrona wypraszajmy obfite łaski boże dla naszych rodzin i pomyślny rozwój dla naszego miasta - powiedział proboszcz ks. prał. kan. Andrzej Lesiński, rozpoczynając liturgię.

Słowo Boże podczas mszy wygłosił ks. Dariusz Solak.
R E K L A M A
banner
Władze miasta w bazylice konkatedralnej reprezentowali: prezydent Piotr Grzymowicz i jego zastępczyni Halina Zaborowska-Boruch oraz radni Rady Miasta Ewa Zakrzewska i Mirosław Gornowicz.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Uroczysta msza odpustowa w intencji Olsztyna i jego mieszkańców

23-07-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl