Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-07-28 17:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Policjanci z Warmii i Mazur świętowali w Biskupcu

Olsztyn24
Święto Policji w Biskupcu | Więcej zdjęć »
W Biskupcu odbyły się dzisiaj (28.07) wojewódzkie uroczystości z okazji Święta Policji. Funkcjonariusze, pracownicy cywilni tej formacji i ich goście uczcili 98. rocznicę powołania Policji.

Od godziny 11:00 na Placu Wolności w Biskupcu można było obejrzeć sprzęt policyjny wykorzystywany w codziennej służbie. O godz. 12.00 w kościele p.w. św. Jana Msza św. odbyła się msza święta w intencji policjantów. Uroczystości państwowe z udziałem orkiestry reprezentacyjnej Policji odbyły się po mszyna Placu Wolności.

Wśród uczestników uroczystości byli m.in. zastępca komendanta głównego Policji nadinsp. Jan Lach, wicewojewoda Sławomir Sadowski, wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, starosta olsztyński Małgorzata Chyziak i wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma. Obecni byli też parlamentarzyści z regionu, szefowie wojska i służb mundurowych, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji na co dzień współpracujących z Policją.
R E K L A M A
banner
Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. Wśród awansowanych na stopnie inspektorów Policji byli m.in. komendanci Policji w Olsztynie i Elblągu: Piotr Zabuski i Robert Muraszko.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wojewódzkie obchody Święta Policji 2017 w Biskupcu

28-07-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl