Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-08-08 19:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Konkurs na pomysły walki z przestępczością

Olsztyn24

Cyberbezpieczeństwo motywem przewodnim tegorocznego konkursu na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości. Nagroda główna to 10 tys. euro.

Przewodniczący Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości ogłosił kolejną edycję corocznego konkursu na Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości. Hasłem tegorocznych działań jest  Cyberbezpieczeństwo społeczności lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wykorzystywaniu dzieci w sieci. Swoje projekty, które wcześniej przeszły ewaluację, mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, podmioty administracji rządowej i samorządowej oraz inne służby, straże i inspekcje.

Jest to nie tylko szansa, żeby pochwalić się swoimi dotychczasowymi działaniami w obszarze zapobiegania przestępczości, ale również zdobyć nagrodę pieniężną. Zwycięzca konkursu otrzyma 10 tys. euro. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia w kwotach 5 tys. euro.
R E K L A M A
banner
Obecne trwa nabór do etapu wojewódzkiego. Trzy najlepsze projekty z województwa trafią do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, gdzie specjalnie powołana komisja wybierze polskiego kandydata. Projekty należy przesyłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego lub elektronicznie na adres sekrzk@uw.olsztyn.pl do 4 września.

W roku 2016 laureatem nagrody został czeski projekt Senior Academy. Polskę reprezentował wspólny projekt Komendy Miejskiej Policji w Katowicach i Urzędu Miasta Katowice pn. „Bezpieczna przystań”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl