Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-08-23 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostatni sierpniowy tydzień kulturalnie z OLA

Olsztyn24
Kabaret Neo-Nówka (fot. materiały prasowe kabaretu)
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na ostatni sierpniowy tydzień z Olsztyńskim Latem Artystycznym. Będzie śmiesznie, koncertowo i tanecznie.

Dwa występy Kabaretu Neo-Nówka

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. W czwartek (24.08) mistrzowie ciętej riposty zabiorą widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych drwa razy! Występy w Amfiteatrze im. Czesława Niemena rozpoczną się o godz. 17.00 i 20.00.
R E K L A M A
banner
Bilety w cenie 50 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl

Staromiejskie spotkania z szantą

Przez całe lato na scenie staromiejskiej i scenie nad Łyną odbywają się Staromiejskie Spotkania z Szantą. Kolejne już w czwartek (24.08) o godz. 19.00, potrwa niemal do północy. Wystąpią: Sztywny Rumpel i Klątwa Mocnej Perły. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz: Scena Staromiejska – Stowarzyszenie STARÓWKA RAZEM; scena nad Łyną – Klub SARP, Restauracja Karczma Jana, Piccadilly Pub, Stara Fabryka Pub i Cukiernia Tyszkiewicz.

Koncert T.Love w amfiteatrze!

Zespół-instytucja, na którego muzyce wychowało się kilka generacji słuchaczy. Sceniczna charyzma, intrygujące teksty. Mowa oczywiście o grupie T.Love, która w piątek (25.08) zagra w olsztyńskim amfiteatrze, świętując 35 lat na scenie. Koncert ikony polskiego rocka rozpocznie się o godz. 20.00.

Bilety w cenie 45 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl

XXIV Festyn „Pszczoły i miód”

Na placu przy Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” w niedzielę (27.08) o godz. 9.00 rozpocznie się kolejny, 24. już Festyn „Pszczoły i miód” – kiermasz regionalnych produktów pszczelarskich i konkursy dla najmłodszych. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Rejonowe Koło Pszczelarzy oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy.

Potańcówka przy muzyce na żywo

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na ostatnią tego lata zabawę przy muzyce na żywo. Podczas potańcówki (27.08, godz. 19.00, ul. Rodziewiczówny) usłyszymy muzykę etniczną różnych europejskich kultur w wykonaniu Agregandado. Będzie też możliwość nauczenia się wspólnych tańców wraz z grupą „n obrotów”. Wstęp wolny.

Olsztyńskie Koncerty Organowe 2017

Trwa 39. edycja Olsztyńskich Koncertów Organowych im. Feliksa Nowowiejskiego. W niedzielę (27.08) o godz. 20.00 w bazylice konkatedralnej św. Jakuba na Starym Mieście odbędzie się kolejny koncert – wystąpi Mariusz Rzewuski (organy). Wstęp wolny. Więcej informacji nt. tego i pozostałych koncertów, których organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Parafia Archikatedralna św. Jakuba, na mok.olsztyn.pl.

„Mali Bajarze” i warsztaty teatralne

W dniach 28-31 sierpnia (codziennie od godz. 9.00) w siedzibie Rady Osiedla Zatorze przy ul. Jagiellońskiej 12 odbywać się będą warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 8-10 lat w ramach projektu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie pn. „Mali Bajarze”. W programie tworzenie scenariuszy, kostiumów i dekoracji do spektaklu inspirowanego opowieściami o Zatorzu. Wstęp wolny (obowiązują zapisy: a.nowak@mok.olsztyn.pl). Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2017”.

„Rewolucja oczami dzieci”

Przed nami trzydniowe zajęcia w staromiejskim Spichlerzu (28-30 sierpnia), pełne plastycznych i teatralnych zabaw, przestawiających świat do góry nogami, a w finale wystawa i pokaz mody na opak. Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat rozpoczynać się będą o godz. 16.00. Wstęp wolny (obowiązują zapisy: a.nowak@mok.olsztyn.pl).

Noah Wotherspoon wraca do Olsztyna

Niezwykły talent, charyzma i skromność. Z cyklu Letnie Dobranocki Bluesowe, w czwartek (31.08) w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena odbędzie się koncert Noah Wotherspoona – najlepszego gitarzysty wg jury International Blues Challenge w Memphis w 2015 roku. Występ rozpocznie się o godz. 19.00.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl