Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
A. Wojtanowska-Zimoń | 2017-09-09 15:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Centrum Szkolenia Straży Granicznej

Olsztyn24
Obchody 68. rocznicy szkolenia formacji granicznych w Kętrzynie (fot. CSSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (8.09) Centrum Szkolenia Straży Granicznej obchodziło 68. rocznicę szkolenia formacji granicznych w Kętrzynie. Swój jubileusz ośrodek uczcił dzisiaj (9.09) uroczystą zbiórką z udziałem kadry, pracowników, słuchaczy i przyjaciół szkoły. Gospodarzem uroczystości był komendant centrum płk SG Roman Łubiński.

Obchody rozpoczęła msza święta w kaplicy pw. Św. Mateusza, a następnie odbyła się uroczysta zbiórka. W trakcie uroczystości komendant Centrum Szkolenia SG wspominał najważniejsze wydarzenia w długiej historii ośrodka, przywoływał pamięć żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza i Straży Granicznej II PR, a słuchaczka szkolenia podstawowego szer. SG Julita Gryko, odczytała informację nt. działalności Centrum Szkolenia SG.

Jubileusz był także okazją do uhonorowania zasłużonych funkcjonariuszy i pracowników. Z tej okazji wyróżnienia z rąk kierownictwa centrum odebrało 17 funkcjonariuszy i 17 pracowników. Szczególnie miłym akcentem uroczystości był jubileusz 30-lecia służby w formacjach granicznych naszego kolegi i przyjaciela ppłk. SG Dariusza Szydłowskiego.
R E K L A M A
banner
Na zakończenie uroczystości złożono kwiaty pod obeliskiem ufundowanym w 2007 r. z okazji nadania Centrum Szkolenia Straży Granicznej imienia Żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl