Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AWZ | 2017-08-21 18:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Przyszli oficerowie Straży Granicznej rozpoczęli szkolenie w Centrum Szkolenia SG

Olsztyn24
Słuchacze kursu oficerskiego (fot. E. Milewski) | Więcej zdjęć »
Po dwóch latach przerwy, Centrum Szkolenia SG wznowiło dzisiaj (21.08) realizację przeszkolenia specjalistycznego do mianowania na pierwszy stopień oficerski Straży Granicznej w zakresie kształcenia kompetencji kierowniczych. Po jego ukończeniu funkcjonariusze nabędą prawo do mianowania na stopień podporucznika Straży Granicznej.

W szkoleniu bierze udział 44 funkcjonariuszy reprezentujących piony logistyczne i administracyjne ze wszystkich jednostek organizacyjnych Straży Granicznej. Inauguracji szkolenia dokonali zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej Marek Małkowski oraz Komendant Centrum Szkolenia SG płk SG Roman Łubiński. Na zaproszenie komendanta centrum w rozpoczęciu uczestniczył ppłk SG Robert Inglot, komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG.

W mowie inauguracyjnej zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej gratulował funkcjonariuszom udziału w szkoleniu oraz przedstawił oczekiwania jakie stoją przed przyszłymi oficerami Straży Granicznej. Komendant ośrodka szkolenia płk SG Roman Łubiński przedstawił kadrę kierowniczą oraz opiekunów dydaktycznych, a także omówił zadania i oczekiwania w trakcie pobytu i nauki słuchaczy w centrum.
R E K L A M A
banner
Głównym celem rozpoczętego dziś szkolenia jest podniesienie kompetencji w zakresie planowania, organizowania i nadzorowania działań podległego zespołu, a także rozwijanie własnego potencjału.

Po spotkaniu z funkcjonariuszami przeszkolenia specjalistycznej zastępca Komendanta Głównego SG Marek Małkowski w towarzystwie komendantów obu kętrzyńskich jednostek organizacyjnych SG zapoznał się z bazą dydaktyczną Centrum Szkolenia SG, sprzętem wykorzystywanym w trakcie szkoleń oraz bazą noclegową.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl