Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-11 21:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Twórczość Bogusławy Dziuban w Galerii na Strychu MOK

Olsztyn24
Wystawę można oglądać w Galerii na Strychu | Więcej zdjęć »
W Galerii na Strychu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się dzisiaj (11.09) wernisaż wystawy twórczości Bogusławy Dziuban, członkini działającego przy MOK Klubu Plastyka Amatora „Sąsiedzi”.

Bogusława Dziuban tworzy obrazy (olej, akryl, batik, akwarela, jedwab, pastel i rysunek) oraz tkaninę artystyczną (haft richelieu, krzyżykowy, robótki szydełkowe, frywolitka, krawiectwo, dziewiarstwo ręczne i maszynowe). Przez kilka lat współpracowała z Cepelią.

Do KPA „Sąsiedzi” i Stowarzyszenia KPA „Sąsiedzi” należy od 2008 roku. Swoje prace wystawiała w Olsztynie (Galeria Spichlerz MOK, Galeria Sąsiedzi MOK, Klub Baccalarium, Urząd Marszałkowski, Galeria „Sowa”), Mrągowie, Dobrym Mieście, Dywitach, Barczewie, Iławie, Bielsku-Białej, Skierniewicach, Katowicach oraz we Francji i Chorwacji. Uczestniczyła w plenerach malarskich (Spychowo, Woryty, Łańsk).
R E K L A M A
banner
Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień od 2010 roku. Jej prace zdobią mieszkania prywatne w kraju oraz w Niemczech, Anglii, Belgii, Indiach i Kanadzie.

Wystawę można oglądać do 6 listopada.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Wernisaż wystawy malarstwa Bogusławy Dziuban

11-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl