Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-09-12 13:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczcili strażaków poległych w akcji

Olsztyn24
Również mali pretendenci do strażackiej braci przyszli uczcić pamięć dorosłych kolegów | Więcej zdjęć »
Wczoraj, 11 września, minęła 16. rocznica terrorystycznego zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku, w którym zginęło blisko 3 tys. osób, w tym około 300 ratowników. Od lat w tę rocznicę olsztyńscy strażacy organizują Apel Poległych poświęcony pamięci ratowników, którzy zginęli, niosąc ratunek ofiarom różnych niebezpiecznych wydarzeń. Taka uroczystość odbyła się wczoraj w Olsztynie przy pomniku poświęconym strażakom poległym w akcji.

W apelu udział wzięli strażacy-ochotnicy z Warmii i Mazur. Obecni byli również st. bryg. Mirosław Rutecki - komendant wojewódzki PSP w Olsztynie oraz bryg. Andrzej Górzyński - komendant miejski PSP w Olsztynie. Nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych, w szczególności marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina, prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza i starosty olsztyńskiego Małgorzaty Chyziak. Swojego przedstawiciela przysłał też wojewoda Artur Chojecki. Obecni byli również szefowie lub reprezentanci działających w regionie i Olsztynie służb ratowniczych.

Uroczystość zorganizował Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
R E K L A M A
banner
Więcej na temat uroczystości w zapisie wideo jej przebiegu. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~zwykły człowiek do hmm / 2017-09-13 09:07
Tak, masz rację prezydent , starosta też normalnie. Irytują mnie te bale przebierańców.
~hmm... / 2017-09-13 00:20
Prezydent miasta i pani starosta między innymi też nie mieli na sobie mundurów, a o nich nie raczyłeś wspomnieć...Ciekawe, ciekawe ;)
~zwykły człowiek / 2017-09-12 20:52
Ze wszystkich służb mundurowych największy szacunek mam dla strażaków. Jednak na tych zdjęciach widzę tak wielu przebierańców, to nie jest nawet śmieszne, to jest smutne. Brawo dla przedstawicielki wojewody, nie przebierała się za nikogo, była sobą.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Apel Pamięci strażaków poległych w akcji 2017

»

11-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl