Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-09-14 12:51 | Rozmiar tekstu: A A A

OHP mają nową siedzibę w Olsztynie

Olsztyn24
Otwarcie nowej siedziby OHP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie od 1 sierpnia tego roku ma nową siedzibę. Dzisiaj (14.09) uroczyście tę siedzibę otwarto i poświęcono.

Komenda OHP wcześniej mieściła się w baraku przy ul. Narutowicza 4, który kilka lat temu przeszedł kapitalny remont. I chociaż - jak dzisiaj mówił warmińsko-mazurski wojewódzki komendant OHP Dariusz Rudnik - warunki pracy w tym obiekcie były dobre, to brakowało przestrzeni do realizacji nowych wyzwań stojących przed OHP i nowych pomysłów wzbogacających ofertę OHP skierowaną do młodych mieszkańców regionu.

W tej sytuacji Dariusz Rudnik porozumiał się z Zbigniewem Żujewskim - dyrektorem olsztyńskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego, zajmującej zabytkowy, ale wyremontowany już budynek przy ul. Artyleryjskiej 3B w Olsztynie, w sprawie zamiany obiektów. Porozumienie było o tyle ułatwione, że obaj panowie są członkami tej samej partii - Prawo i Sprawiedliwość. Tym sposobem od półtora miesiąca Agencja Mienia Wojskowego urzęduje przy ul. Narutowicza 4, zaś Komenda OHP ma do dyspozycji obiekt przy ul. Artyleryjskiej 3B. Dodatkowo OHP zyskały położony tuż przy komendzie budynek gospodarczy, w którym będą zorganizowane warsztaty, gdzie młodzi ludzie nie radzący sobie w standardowym systemie edukacji, będą mogli zdobyć zawód.
R E K L A M A
banner
W uroczystości otwarcia nowej komendy OHP w Olsztynie udział wzięli m.in. komendant główny OHP Marek Surmacz, wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, wicewojewoda Sławomir Sadowski, metropolita warmiński abp Józef Górzyński oraz warmińsko-mazurski kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki. Więcej o uroczystości w naszej wideorelacji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~Tokyo / 2017-09-14 23:46
Dali radę coś otworzyć bez konferencji prasowej posłanki Pasławskiej? Ani Marty, ani Urszuli i poszło???
~El Komandir / 2017-09-14 18:28
Uważam że otwarcie nowej siedziby jest nieważne, bo nie było ministra Szmita.
~Jadwiga_Misiak / 2017-09-14 15:52
OHP. Nawet warsztaty dla młodzieży będą. Szkoda, że na uroczystości wystąpiła sama młodzież. ;)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie nowej siedziby OHP w Olsztynie

»

14-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl