Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-15 22:32 | Rozmiar tekstu: A A A

„Labirynt ulic. Labirynt ludzi” okiem Michała Janiaka

Olsztyn24
Głos zabiera Michał Janiak | Więcej zdjęć »
W Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto dzisiaj (15.09) wystawę „Labirynt ulic. Labirynt ludzi” Michała Janiaka.

Michał Janiak jest chemikiem żywności Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie. Urodzony w Koninie, studia odbył we Wrocławiu. Swoją przygodę z fotografią rozpoczął w harcerstwie.

Autor pasjonuje się fotografią podróżniczą. Inspiruje się człowiekiem i pokazuje świat jako jego środowisko naturalne. Fascynuje go także otaczający świat, umiejętność ludzka dostosowania go do własnych potrzeb i łatwość przyzwyczajania się do niego.

Wystawa „Labirynt ulic. Labirynt ludzi” jest poszerzeniem poprzedniej - „Labirynt ulic” (była prezentowana m.in. w Planecie 11). Została zainspirowana człowiekiem w mieście jako naturalnym środowisku. Ekspozycja prezentuje zdjęcia wąskich uliczek Brukseli, Calascibetty, Krakowa, Orihueli, Palermo, Sieny, Sivrihisaru, Sofii, Stambułu i Wrocławia, w których to, co wiekowe, przeplata się z tym, co nowe. Gdzieś wśród nich znajdziemy człowieka sportretowanego w tytułowym labiryncie ludzi.
R E K L A M A
banner
Wystawę można oglądać do 1 października.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy fotografii Michała Janiaka w Galerii Amfilada

15-09-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl