Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-02 20:30 | Rozmiar tekstu: A A A

PO o systemie podatkowym, reformie edukacji i emeryturach sportowców

Olsztyn24
Od prawej posłowie: Paweł Papke, Anna Wasilewska i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
System podatkowy i reforma edukacji były głównymi tematami kolejnej cotygodniowej konferencji prasowej posłów Platformy Obywatelskiej Anny Wasilewskiej i Janusza Cichonia, która miała miejsce dzisiaj (2.10) na terenie Kortowa. Gościem spotkania był też kolejny poseł PO z regionu - Paweł Papke, który podniósł temat emerytur sportowych i Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Poseł Janusz Cichoń wypowiedział się na temat projektów zmian dotyczących kwoty wolnej od podatku oraz kosztów uzyskania przychodu, które Sejm odrzucił. Stwierdził, że rządzący poprzez te działania porzucili realizację złożonych wyborcom obietnic.

Posłanka Anna Wasilewska natomiast poruszyła sprawę projektu ustawy dotyczącej finansowania zadań oświatowych. Podniosła, że został złożony za szybko do prac w komisji.
R E K L A M A
banner
Paweł Papke polecił uwadze ustawę dezubekizacyjną, która dotknie byłych sportowców klubów wojskowych i milicyjnych. Poseł zachęcał również mieszkańców Olsztyna do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone do OBO.

Więcej na poruszone tematy w zapisie wideo konferencji. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~POra POżeganć PO / 2017-10-03 17:49
PAPKE - od dwu lat w Sejmie. Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu - 11. Czyli 5,5 raza w roku występuje na mównicy. Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia - 35 interpelacji i 1 zapytanie (część interpelacji się powtarza). No cóż, podsumujmy: 47 spraw na 2 lata pracy. (365 dni x 2) : 47 = 15,5 dnia na jedną sprawę. STĄD TYLE CZASU NA KONFERENCJE PRASOWE, LANSOWANIE :-)
~suweren / 2017-10-03 14:08
Kto wie?Co Papke jako poseł zrobił dla Olsztyna. Kiedy wystąpił z jakąś interpelacją w sejmie?Czy w ogóle wystąpił?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja posłów Platformy Obywatelskiej [2.10.2017]

02-10-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl