Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-04 18:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Jarocka Akademia Trzeciego Wieku rozpoczęła szósty rok swojej działalności

Olsztyn24
Prezes ATW Aldona Bagińska i prezes JATW Lidia Lejszo | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyła się dzisiaj (4.10) uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku.

Uroczystość rozpoczęto pieśnią „Gaudeamus Igitur” w wykonaniu działającego w ramach JATW zespołu „Kantata”, następnie prezes akademii Lidia Lejszo, wraz z wiceprezesem Andrzejem Postojem, powitała licznie przybyłych studentów i gości.

Wśród zaproszonych znaleźli się m.in., wiceprezydent Olsztyna Halina Zaborowska-Boruch, rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Ryszard Górecki, Aldona Bagińska - prezes Akademii Trzeciego Wieku, Danuta Krzywosz - prezes Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Łukasz Ślusarczyk - wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Goście złożyli życzenia zarządowi i słuchaczom z okazji wejścia w nowy rok akademicki. W krótkich przemowach podkreślano wagę istnienia stowarzyszenia, dzięki któremu można miło spędzić czas, nawiązać nowe przyjaźnie i realizować marzenia.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości odbył się wykład inauguracyjny poprowadzony przez Piotra Żuchowskiego - dyrektora Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie pt. „Dlaczego Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie jest najważniejszą instytucją kulturalną w województwie warmińsko-mazurskim”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Halszka / 2017-10-05 20:59
W Olsztynie działają 3 uniwersytety 3 wieku (niektóre mają w nazwie Akademia). Przybywa nam słuchaczy, a jeszcze przybędzie po ostatniej uchwale o obniżeniu wieku.... Wszystkich nowych serdecznie przywitamy i zachęcamy do aktywnych działań!!! Emerytura to nie jest koniec życia. TO JEST POCZĄTEK!!!! Do życia na własny rachunek. Do spełnienia własnych marzeń. Mamy wiele lat przed nami do pięknego przeżycia! Uniwersytety 3 Wieku to zapewniają!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja roku 2017/2018 Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie

04-10-2017

image galeria
Wykład inauguracyjny JATW 2017/2018

04-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl