Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-06 10:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Czesław Śpiewał w Olsztynie

Olsztyn24
Koncert odbył się w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbył się wczoraj (5.10) koncert zespołu Czesław Śpiewa. Frontmanem grupy jest Czesław Mozil, znany szerszej publiczności jako juror popularnego talent show, zaś podporą muzyczną absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.

Muzyka grupy jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty „Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori”, znalazły się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila, Tesco Value.

Koncert okazał się blisko dwugodzinną burzą muzyki, światła, zaangażowanych społecznie tekstów i komentarzy oraz niespożytej energii Mozila, który nie dał odpocząć przybyłej licznie publiczności nawet na chwilę. Chociaż trzeba przyznać, że artyści tworzą utwory trudne do zaszufladkowania w jakimkolwiek gatunku muzycznym, to uczestnicy wieczoru wyszli z koncertu usatysfakcjonowani.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Basia / 2017-10-07 11:23
Uwielbiam tego cudownie zwariowanego Czesia .Często go słucham na YOU Tubie
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl