Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-10 14:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Bezpieczny Olsztyn z Katarzyną Jamróz

Olsztyn24
Gwiazdą tegorocznej odsłony wydarzenia była Katarzyna Jamróz | Więcej zdjęć »
Prezydent Olsztyna zaprosił wczoraj (9.09) mieszkańców stolicy Warmii i Mazur na Stare Miasto, gdzie odbyła się już po raz siedemnasty impreza z cyklu „Bezpieczny Olsztyn”.

Jest to jedno z działań realizowanych w ramach programu „Bezpieczny Olsztyn”. Jego idea zrodziła się 17 lat temu, a celem była poprawa bezpieczeństwa w Olsztynie poprzez popularyzację odpowiednich zachowań.

W programie wydarzenia zawarte są koncerty, konkursy z nagrodami oraz pokazy sprawnościowe służb ratowniczych, które poza swoimi umiejętnościami prezentują specjalistyczny sprzęt.
R E K L A M A
banner
W pierwszej części wczorajszej odsłony wydarzenia, na scenie staromiejskiej zaplanowano występ Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta i taneczne show w wykonaniu Studia Tańca Monstars. Wieczorem, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena natomiast wystąpiła Sara Szymczak z zespołem, a gwiazdą wieczoru była Katarzyna Jamróz, która wystąpiła w repertuarze biesiadnym. Koncert wzbogacił pokaz tańca współczesnego w wykonaniu tancerzy Rave Dance Studio.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~PSL-nie głosuje / 2017-09-10 23:49
Olsztyn w korkach, Olsztyn pokonany przez tramwaje, Olsztyn brudny, Olsztyn z czerwoną falą, Olsztyn z pękającymi szynami.... prezydent Olsztyna organizuje show dla mieszkańców - poczułem się jakbym dostał w twarz.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Recital Katarzyny Jamróz w ramach programu „Bezpieczny Olsztyn”

10-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl