Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-13 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Ratownictwa Medycznego w Olsztynie

Olsztyn24
Podczas uroczystości wręczono medale i odznaki honorowe | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie miała dzisiaj (13.10) miejsce akademia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego.

Głównym punktem spotkania było wyróżnienie ratowników medycznych z Warmii i Mazur. Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wręczył ratownikom „Medale za Długoletnią Służbę” i Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia”.

Dla uczestników spotkania wystąpiły także wokalistki z Pałacu Młodzieży w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Kace / 2017-10-18 10:23
KOLEGO.KOLEZANKO (NIC) MOŻE TO TY NIE JESTEŚ RATOWNIKIEM MEDYCZNYM,BYĆ MOŻE DLA CIEBIE ZABRAKŁO WYRÓŻNIENIA LUK MEDALU ZA PRACĘ NA RZECZ POGOTOWIA.BYŁEM WRAZ Z TRZEMA KOLEGAMI WYRÓŻNIONYMI MEDALAMI ,PRAGNĘ CIĘ UŚWIADOMIĆ ŻE JEŹDZIMY OD NAS TU LAT NA KARETKACH SYSTEMOWYCH.TWÓJ OSĄD,OPINIE SĄ ZŁE DLA NAS.NASTĘPNYM RAZEM ZASTANÓW SIĘ KOGO OSKARŻASZ.
~NIC / 2017-10-15 08:52
ŚWIĘTO O WIELKIM ZNACZENIU BARDZO ŁADNIE UJĄŁ TO WSZYSTKO W KOŚCIELE W CZASIE MSZY W KAZANIU KSIĄDZ, O TRUDZIE, STRESACH I WIELU ASPEKTACH PRACY RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH. O ICH ZAANGAŻOWANIU W RATOWANIU LUB PRZYNOSZENIU ULGI W BÓLU I CIERPIENIU POTRZEBUJĄCYM POMOCY. TAKA TO JEST PRACA RATOWNIKA MEDYCZNEGO GDZIE ŚMIERĆ I NARODZINY SPOTYKA SIĘ CODZIENNIE GDZIE CIERPIENIE CHORYCH,LUB PODCZAS NAGŁYCH ZDARZEŃ - WYPADKÓW LUDZIE Z UFNOŚCIĄ CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC I TO WSZYSTKO SPEŁNIAJĄ WŁAŚNIE RATOWNICY MEDYCZNI. TYLKO W CZASIE UROCZYSTOŚCI W URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM NAGRADZANI BYLI LUDZIE KTÓRZY Z TYM CO JEST NP. KARETKĄ POGOTOWIA NIE MAJĄ WIELE DO CZYNIENIA ANI JEDNEGO RATOWNIKA MEDYCZNEGO TAM NIE BYŁO NAGRADZANEGO - TO SMUTNA PRAWDA PODOBNO TO BYŁO ŚWIĘTO RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH A NIE SŁUŻBY ZDROWIA KTÓRA ZASŁUGUJE NA ODZNACZENIA, MEDALE TYLKO W INNYM CZASIE !!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Dzień Ratownictwa Medycznego 2017

13-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl