Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-10-24 15:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydent zaprasza na urodziny Olsztyna

Olsztyn24
Pokaz odbędzie się na fasadzie Casablanki (fot. UM - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Pokaz video mappingu oraz taneczne show z ogniem - tak zapowiadają się 664. urodziny miasta.

- Przed nami kolejna rocznica nadania Olsztynowi praw miejskich - mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - To święto wszystkich olsztynian. Przyjdźmy, aby wspólnie uczcić 664. urodziny naszego miasta.  

Z okazji jubileuszu miasto zaprasza na video mapping prezentujący historię Olsztyna. Pokaz świetlny odbędzie się we wtorek (31.10) października) w Parku Podzamcze (okolice Casablanki). Mapping historii Olsztyna to pokazanie przeszłości naszego miasta w symboliczny, niekonwencjonalny sposób, wykorzystując do tego architekturę jednego z najpiękniejszych budynków w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Premierowy pokaz mappingu rozpocznie się o godzinie 18.00. Film zostanie wyświetlony na budynku Casablanki. Ci, którzy nie dotrą na czas, będą mogli wziąć udział w kolejnych pokazach, które prezentowane będą co pół godziny, aż do 22.00 (kolejne pokazy: 1900, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00). Po pierwszym pokazie pojawi się urodzinowy tort, a pomiędzy filmami odbędzie się taneczne show z wykorzystaniem ognia.

Dobrą energię podczas wydarzenia zapewnia sponsor imprezy - MPEC Sp. z o.o.

Z D J Ę C I A
Olsztyn
Komentarze [1]
~EWA / 2017-10-26 09:32
A będzie "mapping" pokazujący postępującą dewastację osiedla Oficerska/Fałata?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl