Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-29 12:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Szulerzy ponownie zagrali dla olsztynian

Olsztyn24
Szulerzy | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbył się wczoraj (28.10) muzyczny wieczór z cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe. Przed olsztyńską publicznością wystąpiła grupa Szulerzy.

Zespół został założony w 2001 roku w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków. Twierdzą oni, że z czasem odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej.

Powstały koktajl muzyczny nazwali blues`n`roll i wykonują go jako jedyni w Polsce, w oparciu o polskie teksty; energetyczny, taneczny miks R&B i rock`n`rolla z lat 50. oraz 60. ubiegłego wieku, doprawiony szczyptą swingu i soulu.
R E K L A M A
banner
Ciepło przyjęty koncert był kolejnym, który zespół zagrał w Olsztynie na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury, organizatora Olsztyńskich Dobranocek Bluesowych. Grupa gościła w stolicy Warmii i Mazur 6 lat temu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl