Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-29 22:52 | Rozmiar tekstu: A A A

W barwach jesieni z Moderato

Olsztyn24
Zespół Moderato | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Zespół Wokalny „Moderato” zaprosili dzisiaj (29.10) mieszkańców miasta do Kamienicy Naujacka MOK na koncert zatytułowany „W Barwach Jesieni”.

W programie muzycznego popołudnia znalazły się między innymi „Chryzantemy złociste”, „Przy kominku”, „Piosenka przypomni Ci” „Piosenka jeziorna” i „Kasztany”.

Zespół Wokalny „Moderato” to działająca od 32 lat grupa twórcza, która od 17 lat związana jest z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie. Zespół powstał w kwietniu 1984 roku w Olsztynie i początku pieczę nad zespołem sprawuje Włodzimierz Jarmołowicz, który opracowuje muzycznie wszystkie prezentowane przez chór pieśni i jednocześnie komponuje nowe utwory. Dodajmy jeszcze, że od 1984 roku, na fortepianie zespołowi akompaniowała Alina Malinowska. Obecnie rolę tę pełni Damian Michałowski.
R E K L A M A
banner
Repertuar „Moderato” to przede wszystkim kolędy, pieśni patriotyczne, wojskowe, ludowe oraz przedwojenne i współczesne przeboje muzyki rozrywkowej.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert Moderato

29-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl