Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ZCh | 2017-11-19 19:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Andrzejkowa Biesiada w Pieckach

Olsztyn24
Andrzejkowa Biesiada w Pieckach (fot. Andrzej Marzewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (18.11) Stowarzyszenie Active Senioris In Piecki „Iskierka Nadziei” zorganizowało Biesiadę Andrzejkową, w której wzięło udział 100 osób. Przybyłe na biesiadę władze gminy Piecki, gości, sympatyków i przedstawicieli wszystkich zespołów ludowych z Gminy Piecki przywitała prezes stowarzyszenia Zofia Chrostek.

Biesiadnicy zasiedli przy kolorowo i suto zastawionych stolach. Agnieszka Kurczewska – wójt Gminy Piecki uroczyście otworzyła biesiadę, która rozpoczęła się obiadem. Wystrój Sali Kryształowej w rezydencji państwa Kołpak, przy blasku świec i muzyce na żywo, stwarzał tego wieczoru wyjątkowy nastrój.

W przerwie między tańcami pani wójt, na prośbę prezes stowarzyszenia, wręczyła seniorom o najdłuższym stażu w „Iskierce Nadziei” dyplomy uznania. Dyplomy otrzymali: Marianna Pietrzykowska, Bronisława Mróz, Helena Jonczak i Tadeusz Kowalczyk. Stanisław Czejdo, dbający o oprawę muzyczną Iskierek, otrzymał upominek z okazji 3. rocznicy pracy z zespołem. Wyjątkowo aktywna, radosna i pełna pomysłów grupa seniorów z „Iskierki Nadziei” przygotowała miłą niespodziankę i gorące podziękowania dla Zofii Chrostek i Stanisława Czejdo.
R E K L A M A
banner
Wspólne tańce i śpiewy sprzyjały integracji i nawiązaniu przyjaźni wśród biesiadników. Zabawa w radosnej i miłej atmosferze trwała do godz. 24. Zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy już czekają z niecierpliwością na kolejną biesiadę w karnawale.

Z D J Ę C I A
Komentarze [9]
~gap / 2017-12-09 17:34
Oglądam wspaniale bawiących się seniorów. Podziwiam i gratuluję werwy
~Edward / 2017-11-30 17:44
Bale organizowane przez Szefową Zosię zawsze są super.
~senior z Piszu / 2017-11-23 21:17
Fajnie się ogląda, trudniej zorganizować. Brawo organizatorzy!!! Coś na ten temat wiem, bo sam robię tę robotę.Ludzi coraz trudniej z chaty wyciągnąć wolą siedzić i narzekać. Gratulacje Iskierki z Piecek. Pozdrawiam.Super się umiecie bawić a to nie lada sztuka ho ho ho......
~Slązak / 2017-11-23 19:54
A gdzie te Piecki? i tak weseli i zorganizowani seniorzy. Patrzę z nutką zazdrości bo u nas trudno emeryta z domu wyciągnąć. Smutno i szaro jak jesień.
~mazur / 2017-11-23 19:50
oglądam wspaniale bawiąca się grupę seniorów-brawo!!! widać ze atmosfera i ubaw super. Emeryci górą, młodzi bierzcie przykład. Pozdrawiam.
~Rodzinka / 2017-11-20 16:45
Byłyśmy, bawiłyśmy się. Już dawno nie widziałam takiego zgrania się uczestników. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki biesiadne, były tańce dla wszystkich. Iskiereczki pięknie śpiewały i nas zabawiały. Brawo. Więcej tak wspaniale zorganizowanych imprez. Pozdrawiamy wszystkich. H. i W.
~Uczestnicy / 2017-11-20 10:51
Co tu dużo mówić : gardło bolało od śpiewu, nogi od tańczenia. Atmosfera wspaniała, oby więcej takich biesiad. Pozdrawiam organizatorów.
~karol / 2017-11-20 10:47
Wspaniały!, klimat , Mega Seniorzy Iskierki nie to są Iskiereczki, gospodarze biesiady- dziękujemy, nasza grupa dawno tak wspaniale się nie bawiła. Tak trzymać!!!
~Biesiadnik / 2017-11-19 19:59
Super zorganizowana biesiada ,miła rodzinna atmosfera. Już dawno tyle nie śpiewałem. Tańcom, kręciołkom nie było końca. Z niecierpliwością czekam na kolejną. Iskiereczki tak trzymać !!! Pozdrawiam ciepło.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl