Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2017-11-21 13:22 | Rozmiar tekstu: A A A
Kabareciarz w roli pisarza

Dywity zapraszają na wieczór autorski z Przemysławem Borkowskim

Olsztyn24
Przemysław Borkowski (fot. archiw. UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Dzieciństwo i młodość spędził w Dywitach, potem był Olsztyn, Warszawa i wspaniała przygoda w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Teraz Przemysław Borkowski spełnia swoje marzenie o pisaniu, o czym opowie podczas spotkania autorskiego w czwartek 23 listopada o godz. 18 w GOK Dywity.

Ten urodzony w Dywitach artysta niedawno wydał kryminał „Zakładnik”, który zbiera świetne recenzje – oczywiście nie brakuje w nim dywickich i olsztyńskich akcentów. Już w czwartek (23.11) mieszkańcy gminy Dywity i chętni goście będą mieli okazję spotkać się z Borkowskim osobiście w sali widowiskowej GOK w Dywitach. Będzie to znakomita okazja, żeby porozmawiać nie tylko o literaturze, choć „Zakładnik” będzie motywem przewodnim.

– Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich na spotkanie autorskie ze mną w moich rodzinnych, ukochanych Dywitach – mówi Przemysław Borkowski. – Odbędzie się ono w sali widowiskowej GOK, czyli w dawnej sali gimnastycznej mojej podstawówki, gdzie chodziłem na WF i SKS. Mam nadzieję, że tym razem nikt mi nie będzie kazał robić wymyków ani przewrotów w przód, ale jakby trzeba było, powinienem jeszcze dać radę.
R E K L A M A
banner
Po spotkaniu, które poprowadzi dziennikarka Naszego Olsztyniaka i Gazety Olsztyńskiej, Katarzyna Janków-Mazurkiewicz, będzie można nabyć kryminał pisarza w promocyjnej cenie i z osobistą dedykacją. Fragmenty „Zakładnika” przeczyta Alicja Kochańska z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Na wydarzenie zapraszają Gmina Dywity i Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach. Wstęp wolny.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl