Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-11-30 11:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie Noce Bluesowe w obiektywie z koncertem PG Petricci

Olsztyn24
Pierluigi Petricca | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury zaprosił wczoraj (29.11) do Klubu Festiwalowego SARP na występ włoskiego mistrza gitary rezofonicznej Pierluigi Petricci. Koncert towarzyszył otwarciu pofestiwalowej wystawy fotograficznej, dokumentującej koncerty zagrane w czasie ostatniej, 26. edycji Olsztyńskich Nocy Bluesowych.

Pierluigi Petricca jest znany miłośnikom bluesowego grania z występów na największych europejskich festiwalach (również na XXIV edycji Olsztyńskich Nocy Bluesowych). Na swoim koncie ma dwie solowe płyty autorskie „At Home” i „Tales And Other Stories”.

Choć na karierę solową zdecydował się dopiero siedem lat temu, ma za sobą solidny bagaż muzycznych oświadczeń. Niegdyś lider Papaleg Acoustic Duo, w ostatnich latach współpracował z takimi artystami, jak m.in.: Jimbo Mathus, Olga Munding, Rich Del Grosso czy Elam McNight.
R E K L A M A
banner
Wystawę czarno-białych fotografii wykonanych przez Marcina Pławińskiego, Jarosława Skórskiego i dwóch chcących pozostać anonimowymi autorów można oglądać do 31 grudnia na piętrze klubu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl