Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./k | 2016-07-15 10:34 | Rozmiar tekstu: A A A

XXV Olsztyńskie Noce Bluesowe zainaugurowane kameralnie

Olsztyn24
Hot Lips (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Tego lata pogoda wybitnie daje się we znaki organizatorom imprez plenerowych w Olsztynie. Często niska jak na letnie dni temperatura i padający co chwilę deszcz zniechęca do wychodzenia z domu. Tak było i wczoraj (14.07), zatem zaplanowana na scenie staromiejskiej inauguracja Międzynarodowego Festiwalu XXV Olsztyńskie Noce Bluesowe musiała zostać przeniesiona do innej lokalizacji.

Fanów bluesa zaproszono do Galerii Sowa na olsztyńskiej starówce, gdzie na kameralnej scenie w koncercie Boogie Intro wystąpiły polskie zespoły Hot Lips i Boogie Boys. W programie wieczoru było też Bluesowe Jam Session w pubie Quźnia Muzycznych Klimatów.

XXV Olsztyńskie Noce Bluesowe trwać będą jeszcze przez dwa dni. Już dzisiaj (15.07), o godzinie 16.00, Miejski Ośrodek Kultury - organizator imprezy zaprasza na Stare Miasto, gdzie na scenie staromiejskiej wystąpią zespoły Forsal (PL), Droga Ewakuacyjna (PL) i Jerry`s Fingers (PL). Następnie, o godzinie 20.00, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, odbędzie się koncert zespołów Noah Wotherspoon (USA), Igor Prado Band (BR) i Karen Lovely (USA).
R E K L A M A
banner
Wieczór zakończy festiwalowa dyskoteka w Galerii Sowa (start o 23.30).      

Po szczegółowe informacje dotyczące programu festiwalu zapraszamy do zakładki „Co?Gdzie?Kiedy?”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl