Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-11-30 20:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień podpisywania umów na dofinansowanie

Olsztyn24
Uroczystość podpisania umów w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (30.11) Na Warmii i Mazurach podpisano aż 49 umów na dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020. Umowy dotyczą projektów z zakresu: cyfrowy region, efektywność energetyczna, infrastruktura transportowa, kultura i dziedzictwo, rewitalizacja oraz kadry dla gospodarki.

Już z samego rana marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin zawarł umowę z Powiatem Ostródzkim na dofinansowanie działań wzmacniających region. Wartość tej umowy wynosi 3,6 mln zł. Następnie z miastem Ostróda zostały podpisane dwie umowy na 15 mln zł, a wspierane przez samorząd działania będą dotyczyć cyfrowego regionu oraz efektywności energetycznej.

Z Ostródy marszałek pojechał do Iławy, gdzie podpisał umowę z Miastem Iława na dofinansowanie projektów związanych z efektywnością energetyczną, wartą 18,8 mln zł i z Powiatem Iławskim umowę wartą 6,7 mln zł na cyfryzację.
R E K L A M A
banner
Kolejny przystanek marszałka to Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Tam marszałek podpisał umowę z powiatem na cyfrowy region, wartą 2,3 mln zł.

Potem marszałek dotarł do Starostwa Powiatowego w Działdowie, gdzie podpisał umowę o wartości 2,7 mln zł na cyfrowy region.

Kolejne 42 umowy zostały podpisane wczesnym popołudniem w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Wśród beneficjentów znalazły się m.in. Miasto Olsztyn, Powiat Olsztyński, Gmina Dywity, Gmina Świętajno, Gmina Biskupiec, Gmina Purda, Gmina Stawiguda, Gmina Dobre Miasto, Gmina Światki i Gmina Olsztynek.

Łączna wartość dofinansowania, do którego zobowiązał się w podpisanych umowach zarząd województwa, to 200 mln złotych.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~Wyborca / 2017-12-03 16:14
A ja się najbardziej cieszę z tego, że w końcu wymienili władze w wojewódzkim funduszu środowiska. PSL i PO chyba zaskoczone. Czyżby krzyśków, Sokoll i Ratyński planowali pracę w tej instytucji dożywotnio? A propos"e - mam nadzieję, że PSL i PO już nigdy nie będą w zarządzie tej instytucji. Wybory samorządowe tuż, tuż - czas pokazać czerwoną kartkę szkodnikom z opozycji.
~y / 2017-12-01 22:10
PSL i PO, PO i PSL - przejadło się to towarzystwo. Każdą publiczną złotówkę wydają tak jakby sami w pocie czoła ją wypracowali. A ja od lat widzę blichtr, flesze aparatów, to samo towarzystwo, garnitury i garsonki. Pierwsze skojarzenia - literatura pióra Georga Orwella
~x / 2017-12-01 21:28
Dobrze, że ktoś to widzi
~Czytelnik / 2017-12-01 11:03
Kochani czytelnicy czy wy to widzicie? Pora zmienić układ sił w samorządach. PSL rozdaje unijne środki tak jak dobry wujek. To nie im zawdzęczamy te pieniądze, ale nam wszystkim.
~M... / 2017-11-30 23:41
PSL walczy! Za nasze pieniądze :-(
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umów na dofinansowanie z RPO Warmia i Mazury 2014-2020

30-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl