Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2017-12-01 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Pluszowe Mikołajki w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Z okazji Mikołajek Galeria Warmińska zaprasza dzieci do wyjątkowo milutkiej zabawy: szycia pluszowych maskotek w towarzystwie samego Mikołaja i jego pomocnic - Elfinek. Zabawą będzie się odbywać 5 i 6 grudnia od godz. 12 do godz. 18.00 w Galerii Warmińskiej.

Z okazji Mikołajek w pasażu Galerii Warmińskiej zostanie zbudowana specjalna mikołajkowa kraina, w której dzieci spotkają samego Mikołaja oraz jego Elfinki. Z Mikołajem, który będzie częstował słodkościami będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ale - co więcej - korzystając z mikołajkowych czarów będzie można uszyć sobie najprawdziwszą, wymarzoną i wyczekiwaną maskotkę - przytulankę.  W wykrawaniu i zszywaniu maskotek będą najmłodszym pomagały Elfinki, ale za to wypychanie maskotek milutkim pluszem będzie zadaniem samych dzieci. Wypychanie to będzie nie lada gratką, ponieważ w magicznej, pełniej śniegu, lodu i pachnących choinek krainie Mikołaja stanie specjalna zaczarowana maszyna pełna pluszu. Gdy dzieci nacisną odpowiednie guziki, ich przytulanka wypełni się mięciutkim wnętrzem. Aby to wnętrze zachować na zawsze wypełnione pluszem maskotki zostaną zszyte na zaczarowanych maszynach do szycia obsługiwanych przez Elfinki.

Na kolejnym stoisku w krainie Mikołaja dzieci będą mogły doczepić swoim maskotkom-przytulankom oczka, buźki, czy noski. Wykonaną z pomocą Elfinek maskotkę każde dziecko będzie mogło zabrać do domu.
R E K L A M A
banner
Te z dzieci, które nie będą miały ochoty na szycie maskotek będą się mogły pobawić na mikołajkowym placu zabaw.

Zabawa w towarzystwie Elfinek i Mikołaja będzie bezpłatna. Ponieważ jednak Elfinki męczą się tak, jak i my - ludzie, każdego dnia zabawy powstanie przy ich pomocy ok. 300 pluszaków. Dlatego warto się pospieszyć, by znaleźć się w gronie tych szczęśliwców.

Zapraszamy do wyjątkowego świętowania Mikołajek w Galerii Warmińskiej.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl