Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2017-06-21 03:00 | Rozmiar tekstu: A A A
Wyjątkowe zawody motocyklowe „Stunters Battle” w Galerii Warmińskiej!

Motory, piękno i pomoc!

Olsztyn24
Plakat imprezy
Miłośnicy popisów motocyklowych powinni w weekend 24 i 25 czerwca przyjechać do Olsztyna, gdzie w Galerii Warmińskiej odbędą się największe w tym roku w kraju zawody w stuncie motocyklowym - „Stunters Battle”. Po raz pierwszy motocykliści będą dawać popisy akrobatyczne na dachu galerii handlowej, co dodatkowo podniesie poziom adrenaliny i u zawodników, i u widzów. Dochód z imprezy wspomoże osoby w śpiączkach i ich rodziny.

Stunt motocyklowy to popisy motocyklistów, którzy skaczą, jeżdżą na jednym kole, czy specjalnie wprowadzają maszyny w poślizgi. To bardzo widowiskowy sport. - A jeśli się weźmie pod uwagę, że niektórzy skaczą na motorach nawet kilka metrów w górę, a zawody będą się odbywały na dachu Galerii Warmińskiej, to łatwo sobie wyobrazić, jak widowiskowa i wyjątkowa będzie to impreza – zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

W przedwakacyjny weekend 24 i 25 czerwca w Galerii Warmińskiej będą gościć najpopularniejsi na świecie zawodnicy w stuncie motocyklowym, których oprócz rywalizacji ściągnie do Olsztyna także szczytny cel – dochód z imprezy będzie w całości przeznaczony na pomoc dla osób będących na skutek wypadków w stanie śpiączki. Pomocą takim osobom od lat zajmuje się organizator imprezy – Fundacja Chcę Żyć Godnie z Olsztyna, która pomaga zarówno samym chorym w śpiączce, jak i ich rodzinom. - Dzieci do lat 12 oraz osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem wstęp na imprezę mają bezpłatny – podkreśla Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Wśród zawodników, którzy już wpisali się na listę  startową zawodów w Galerii Warmińskiej jest m.in. legenda tego sportu w kraju i za granicą - Marcin Korzeń Głowacki, który zmierzy się m.in. z Duńczykiem Mike Jensenem. Jensen triumfował  w ubiegłorocznych zawodach w Dubaju. Głowacki i Jensen od 2016 roku nie stanęli naprzeciw siebie, dlatego widzowie w Olsztynie będą mieli z ich pojedynku nie lada gratkę. Na zawody w Galerii Warmińskiej przyjedzie także Saudyjczyk znany jako Sulti Stunt, który brylował na ubiegłorocznych zawodach motocyklowych w Dubaju oraz leganda stuntu z Japonii – Shinsuke Kinoshita - Shin (wraz z nim przyjedzie kilku innych czołowych zawodników z Azji). Na listę startową zawodów wpisali się już także zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Litwy, a Polskę – oprócz Korzenia – reprezentował będzie także m.in. Rafał Kanik, triumfator Pucharu Polski 2016 roku. Dodatkowo w zawodach weźmie udział najmłodszy zawodnik stuntu w Europie – 14 latek z Olsztyna – Piotr Zaleś Zalewski.

„Stunters Battle” będą sędziować wybitni sędziowie, wśród których są Cyril Aguilera i Andre Kopul, a sędzią głównym został wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, żywa legenda tej dyscypliny - Chris Pfeiffer.

Oprócz pokazów motocyklowych w tych dniach będzie można podziwiać też pokazy freestyle motocross (FMX) oraz pokazy BMX - dla dzieci przewidziano naukę jazdy na rowerach i motorach w strefie Pit Bike, a także wyjątkowy plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli się oddać zabawie bez ograniczeń czasowych. - Sobotnie popisy motocyklistów i rowerzystów uświetni też koncert jednej z najstarszych grup hip-hopowych w Polsce Hemp Gru - dodaje Tur.  

W sobotę motocyklowa impreza będzie trwała w godz. 12:00-23:00. W tym czasie odbywać się będą eliminacje zawodów motocyklowych i treningi zawodników. Pokazy motocyklowe skoków FMX  zaplanowano na godziny: 12:00, 16:00 oraz godz. 19:00. W tym dniu strefa restauracyjna w Galerii Warmińskiej będzie czynna do godz. 23:00.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 19:00 - będzie to czas pokazów finałowych. W niedzielę  pokazy FMX zaplanowano na godziny: 12:00, 14:00 i 18:00.

Bilety na oba dni zabawy można już kupować w stoisku promującym tę imprezę, które już działa w pasażu Galerii Warmińskiej. Ci, którzy będą mieli paragony potwierdzające zakupy w Galerii Warmińskiej na 100 zł bilety kupią taniej, już za 19 zł. - Warto podkreślić, że imprezie tej patronuje Red Bull, który włącza się tylko w imprezy o najwyższym poziomie adrenaliny. Dlatego obecność fanów motoryzacji i motorowych popisów jest wręcz obowiązkowa - podkreśla Tur.

Bilety na „Stunters Battle” można także kupować na stronie e-bilet za 29 zł (na dwa dni).  

W czasie motocyklowego weekendu panowie powinni zabrać do Galerii Warmińskiej swoje żony, partnerki i koleżanki nawet jeśli te nie interesują się popisami motocyklowymi. W tym samym czasie bowiem do świata urody, piękna, pielęgnacji, wyjątkowych zapachów i niepowtarzalnych kolorów wszystkie panie zaprosi Sephora. Od 24 do 25 czerwca w pasażu Galerii Warmińskiej marka ta zaaranżuje specjalne stoisko, na którym będą udzielane konsultacje pielęgnacyjne i makijażowe. Każda z pań pod okiem ekspertów zarówno z dziedziny pielęgnacji, jak i makijażu spędzi godzinę, a panie, które z tych porad skorzystają otrzymają 20 proc. rabat na zakup kosmetyków tych marek, które będą brały udział w akcji. Dodatkowo panie otrzymają bezpłatne próbki kosmetyków, będzie też bezpłatne malowanie paznokci.

Ponieważ „Stunters Battle” będzie jedną z największych w tym roku tego rodzaju imprez morowych w kraju, zachęcamy już teraz do rezerwowania biletów i poinformowania o niej znajomych w innych częściach kraju - tak widowiskowej imprezy nie warto przegapić!

Godzinowy plan imprezy i informacje o tym, co się dzieje w Galerii Warmińskiej zamieszczamy na bieżąco na stronie www.galeria-warminska.pl i www.stuntersbattle.com.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl